Доступ до Інтернет мереж ТзОВ «Байт» в м. Яворів передано ФОП Тесля Л.В.

Шановні абоненти (фізичні особи)

інтернет мережі ТзОВ «Байт» в м.Яворів

 

ТзОВ «Байт» повідомляє всіх своїх абонентів (фізичних осіб) в м.Яворів , що з 01 січня 2022 року доступ до своїх телекомунікаційних мереж передано провайдеру Фізичній особі-підприємцю Теслі Лесі Володимирівні.

Докладну інформацію розміщено на сайті товариства byte.lviv.ua

 

1. Договір про надання телекомунікаційних послуг.

ТзОВ «Байт» (код ЄДРПОУ 23254749) повідомляє всіх своїх абонентів (фізичних осіб) в м.Яворів , що з 01 січня 2021 року доступ до своїх телекомунікаційних мереж надано провайдеру Фізичній особі-підприємцю Теслі Лесі Володимирівні (внесена до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій відповідно до Рішення НКРЗІ № 641 від 19.12.2017р.), яка буде здійснювати діяльність у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет) відповідно до умов Публічного договору (далі - Договір).

Для Абонентів, які до моменту публікації даного Договору користувалися Послугами Оператора ТзОВ «Байт» в м.Яворів , свідоцтвом повного й беззастережного акцепту (прийняття) умов даного Договору є подальше використання й оплата Послуг. З моменту оплати Послуг Провайдеру ФОП Тесля Л.В. Абонент автоматично приймає умови цього Договору, і даний Договір вважається укладеним без його підписання в кожному окремому випадку. Датою укладання даного Договору є дата оплати послуг, що була зроблена після публікації цього Договору.

2. Сайт та особовий кабінет Абонента.

Особові кабінети абонентів переміщено на новий сайт inet.lviv.ua.

3. Механізм оплати.

Оплату послуг можна здійснювати у відділеннях та платіжних терміналах «Ощадбанк», «Приватбанк» , «Укрпошта», «Easy Pay» , використовуючи виділену кнопку «ІНЕТ» та номер свого особового рахунку.

Протягом січня 2022 року оплата за послуги здійснюється на рахунок ТзОВ «Байт» за розрахунковий період «грудень 2021»

Оплата на користь провайдера ФОП Тесля Леся Володимирівна , буде здійснюватися з 01.02.2022 року за розрахунковий період «січень 2022»

Номера особових рахунків залишаються без змін.

4. Розмір абонплати.

Абонентська плата за доступ до мережі Інтернет залишається без змін.

5. Телефони і технічна підтримка.

Контакт –центр по телефонах технічної підтримки 0676378444 , 0676278444.

З понеділка по п’ятницю з 8-00 до 20-00, субота з 8-00 до 14-00.

Адреса офісу залишається без змін за адресою м.Яворів, вул.Шевченка 6А.

6. Реквізити для оплати.

В якості основного реквізиту для проплати можна і потрібно використовувати особовий рахунок абонента , котрий залишається без змін.

У відділеннях Банків пошук здійснюється також по Прізвищу та Адресі Абонента з вказанням й надалі назви мережі ФОП Тесля Л.В.

7. Якість послуг.

Юридична зміна надавача послуг з Оператора ТзОВ «Байт» , на провайдера ФОП «Тесля Л.В.» жодним чином не повпливає на якість та рівень надання послуги доступу до мережі Інтернет.