Перехід до ФОП Боднар

Шановні абоненти (фізичні особи)

інтернет мережі ТзОВ «Байт» в смт. Краковець, с. Глиниці, с. Руда-Краковецька, с. Свидниця, с. Мор’янці, с. Брожки, с. Передвір’я,

с. Роснівка, с. Калинівка, с. Поруденко, с. Наконечне Перше,

с. Наконечне Друге, с.Залужжя, с.Цетуля, с.Старий Яр, с.Коти

 

ТзОВ «Байт» повідомляє абонентів (фізичних осіб), що з 01 січня 2022 року доступ до своїх телекомунікаційних мереж передано провайдеру Фізичній особі-підприємцю Боднар Анні Вікторівній.

 

1. Договір про надання телекомунікаційних послуг.

ТзОВ «Байт» (код ЄДРПОУ 23254749) повідомляє всіх своїх абонентів (фізичних осіб), що з 01 січня 2021 року доступ до своїх телекомунікаційних мереж надано провайдеру Фізичній особі-підприємцю Боднар Анні Вікторівній, яка буде здійснювати діяльність у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет) відповідно до умов Публічного договору (далі - Договір).

Для Абонентів, які до моменту публікації даного Договору користувалися Послугами Оператора ТзОВ «Байт», свідоцтвом повного й беззастережного акцепту (прийняття) умов даного Договору є подальше використання й оплата Послуг. З моменту оплати Послуг Провайдеру ФОП Боднар А.В., Абонент автоматично приймає умови цього Договору, і даний Договір вважається укладеним без його підписання в кожному окремому випадку. Датою укладання даного Договору є дата оплати послуг, що була зроблена після публікації цього Договору.

2. Сайт та особовий кабінет Абонента.

Особові кабінети абонентів залишаються не змінними на сайт byte.lviv.ua.

3. Механізм оплати.

Оплату послуг можна здійснювати у відділеннях та платіжних терміналах «Ощадбанк», «Приватбанк» , «Укрпошта», «Easy Pay» , використовуючи виділену кнопку «ФОП Боднар А.В.» та номер свого особового рахунку.

Протягом січня 2022 року оплата за послуги здійснюється на рахунок ТзОВ «Байт» за розрахунковий період «грудень 2021»

Оплата на користь провайдера ФОП Боднар А.В. , буде здійснюватися з 01.02.2022 року за розрахунковий період «січень 2022»

Номера особових рахунків залишаються без змін.

4. Розмір абонплати.

Абонентська плата за доступ до мережі Інтернет залишається без змін.

5. Телефони і технічна підтримка.

Контакт –центр по телефонах технічної підтримки 0673222165 , 0975749839.

З понеділка по п’ятницю з 8-00 до 20-00, субота з 8-00 до 14-00.

Адреса офісу залишається без змін - за адресою: м.Яворів, вул.Шевченка, 6А ( 3-ій поверх ).

6. Реквізити для оплати.

В якості основного реквізиту для проплати можна і потрібно використовувати особовий рахунок абонента, котрий залишається без змін.

У відділеннях Банків пошук здійснюється також по Прізвищу та Адресі Абонента з вказанням назви мережі ФОП Боднар А.В.

7. Якість послуг.

Юридична зміна надавача послуг з Оператора ТзОВ «Байт», на провайдера ФОП Боднар А.В., жодним чином не по впливає на якість та рівень надання послуги доступу до мережі Інтернет.