Телефонний зв'язок

Товариство «Байт» надає послуги місцевого, міжміського та міжнародного телефонного зв'язку в Яворівському районі.
Встановлення домашнього телефону та надання послуг телефонного зв’язку здійснюється на основі укладеного договору на надання телекомунікаційних послуг між ТзОВ «Байт» і абонентом.
Місцевий телефонний зв'язок забезпечує доступ до телекомунікаційної мережі ТзОВ «Байт» і надає користувачам можливість безкоштовно спілкуватися з іншими особами в межах Яворівського району.
Міжміський телефонний зв'язок надає користувачу можливість спілкуватись з особами, які знаходяться в інших районах чи областях України, а також з абонентами мереж мобільних операторів.
При укладанні договору кожен абонент ТзОВ «Байт» визначає чи хоче він мати можливість користуватись послугами міжміського зв’язку із свого телефону.
В залежності від цього, його телефону призначають ту чи іншу категорію автоматичного визначення номера (АВН).
В разі потреби категорію АВН можна змінити.
Міжнародний телефонний зв’язок забезпечує можливість розмовляти по телефону з особами, які знаходяться в інших країнах.
 
ТзОВ «Байт» надає послуги міжнародного телефонного зв’язку з користувачами як фіксованих телефонних мереж, так і мобільних мереж зарубіжжя.
При укладанні договору кожен абонент ТзОВ «Байт» визначає чи хоче він мати можливість користуватись послугами міжнародного зв’язку зі свого телефону.
В залежності від цього, його телефону призначають ту чи іншу категорію автоматичного визначення номера (АВН). В разі потреби категорію АВН можна змінити.
Телефони екстрених служб
101 — аварійно-рятувальна служба;
102 — міліція;
103 — швидка медична допомога;
104 — аварійна служба газу.